English
 
 
 
 
 
 

 

 
Vertikalus
 
Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą

Papildoma apklausa 

Horizontalus
Savanoriškas nesaugių produktų atšaukimas iš rinkos Spausdinimo versija
Svarbu! Vartotojams, įsigijusiems sąraše minimą nesaugų produktą, rekomenduojame nedelsiant jį grąžinti pardavėjui arba kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.


Iš rinkos atšaukiami nesaugūs produktai:
 

2016 metai

1. MANN + HUMMEL FILTRATION TECHNOLOGY POLAND pranešė apie degalų filtrų PP 841/6, skirtų tam tikrų modelių automobiliams, atšaukimą. Galimas pavojus – filtro viršutinis dangtelis gali atsilaisvinti, degalai gali nutekėti iš degalų filtro, blogiausiu atveju gali kilti gaisras. Bendrovės žiniomis, nei vienu atveju nekilo gaisras, nebuvo sužaloti žmonės. Bendrovė prašo ir kviečia klientus nemokamai pasikeisti brokuotus degalų filtrus į naujo modelio filtrus. Buvo nedelsiant nutraukta brokuotos partijos gamyba, verslo partnerių paprašyta išimti brokuotus filtrus iš prekybos ir grąžinti.

2. Garmin (Europe) Ltd pranešė apie bėgiojimui skirto laikrodžio GPS „Forerunner 15“ atšaukimą. Galimas pavojus – vienos produkto detalės lydmetalio sujungimuose esantis švino kiekis viršija leistiną normą, tačiau šie lydmetaliai niekada tiesiogiai nesiliečia su prekės vartotoju, taip pat neigiamas poveikis aplinkai yra labai mažas. Bendrovė pranešė, jog paskelbė šių produktų karantiną, buvo sustabdytas šio produkto siuntimas ES platintojams ir prekybos agentams. Visi produktai, kurie yra bendrovės žinioje, buvo grąžinti į gamyklą Taivane.

3. Samsung Electronics (UK) Ltd pateikė informaciją dėl nustatytų mobiliųjų telefonų Samsung Galaxy Note 7 izoliuotos baterijos trūkumų. Galimas pavojus – baterijos sprogimas, gaisras. Bendrovė informuoja, kad Samsung Galaxy Note 7 pardavimai yra sustabdyti ir prašo šio modelio telefonų savininkų įrenginius nedelsiant išjungti ir grąžinti pakeitimui į pirkimo vietą.

Vartotojų teisių informacinė sistema (VTIS)

 

 

 

 

Naujas būdas lengvai ir be teismo spręsti ginčus dėl ES valstybėse narėse internetu įsigytų prekių ar paslaugų: http://ec.europa.eu/odr  

Pažiūrėkite filmuką ir sužinokite, kaip tai veikia!

    

 

     

         

 
     
Kalendorius
 
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
Ankstesni metai    2017      
  

 


 

© Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba                                                                                                                                    
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, juridinio asmens kodas 188770044, tel. (8 5) 262 6751, (8 5) 262 6760, faks. (8 5) 279 1466, el. p. tarnyba@vvtat.lt                                                                                                                                                                                                                               

Duomenys apie Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre.

Sprendimas: Idamas  
naudojama: Smartweb.