en

NAUJIENOS IR PRANEŠIMAI ŽINIASKLAIDAI

Dažniausi klausimai dėl kelionių atšaukimo, susijusio su koronavirusu 2020-02-28 Pranešimai Dažniausi klausimai dėl kelionių atšaukimo, susijusio su koronavirusu Į kurias šalis ar teritorijas šiuo metu nerekomenduojama vykti? Šiuo metu Užsienio reikalų ministerija Lietuvos piliečiams dėl sparčiai plintančio koronaviruso rekomenduoja laikinai nevykti į Kiniją (išsamiau... Svarbi informacija kelionių dėl koronaviruso atsisakantiems vartotojams 2020-02-25 Pranešimai Svarbi informacija kelionių dėl koronaviruso atsisakantiems vartotojams Reaguodama į Užsienio reikalų ministerijos skelbiamą informaciją dėl šalių, į kurias rekomenduojama laikinai nevykti dėl sparčiai plintančio koronaviruso, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – VVTAT) teikia naujausią informaciją... AB „Alytaus chemija“ į Lietuvą įvežtas autokonservantas neatitiko saugos reikalavimų 2020-02-24 Pranešimai AB „Alytaus chemija“ į Lietuvą įvežtas autokonservantas neatitiko saugos reikalavimų Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – VVTAT) skyrė sankciją AB „Alytaus chemija“  – bendrovė teikė į Lietuvos rinką nesaugų autokonservantą „MOVILIS“.  Patvirtintas 2020 metų mokymų–seminarų verslininkams planas 2020-02-20 Pranešimai Patvirtintas 2020 metų mokymų–seminarų verslininkams planas Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – VVTAT) kviečia esamus ir būsimus verslininkus dalyvauti nemokamuose mokymuose–seminaruose vartotojų teisių apsaugos, ne maisto produktų rinkos priežiūros ir turizmo paslaugų teikėjų priežiūros... Vartotojų prašymų tendencijos: dažniausi skundai ir nepagrįstų prašymų augimas 2020-02-20 Pranešimai žiniasklaidai Vartotojų prašymų tendencijos: dažniausi skundai ir nepagrįstų prašymų augimas 2019 m. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba sulaukė rekordinio asmenų kreipimųsi skaičiaus – vartotojai ir verslininkai į VVTAT kreipėsi daugiau nei 31 tūkst. kartų. Apie 90 proc. atvejų dėl informacijos, konsultacijos ar prašymo...
Visos naujienos ir pranešimai žiniasklaidai

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus ekstremalią padėtį dėl koronaviruso grėsmės, rekomenduojame prašymus bei dokumentus teikti el. paštu tarnyba@vvtat.lt arba raštu adresu Vilniaus g. 25, Vilnius.

Vartotojų teisių apsaugos klausimais, susijusiais su kelionių atšaukimu dėl plintančio koronaviruso, asmenys yra konsultuojami ir informacija teikiama tel. (85) 205 49 48, (85) 250 38 81, (85) 204 13 42, (85) 262 67 60.

Konsultacijų tel.

+370 5 262 6760

TARNYBOS DIREKTORĖ

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktorė

Neringa Ulbaitė

Gyvenimo aprašymas