en

Tėvų leidimo ir sutikimo dėl vaiko dalyvavimo nuotykių parke „UNO Parks“ sąlygose nustatyta nesąžiningų sąlygų

Tėvų leidimo ir sutikimo dėl vaiko dalyvavimo nuotykių parke „UNO Parks“ sąlygose nustatyta...

Asociatyvi nuotrauka

 

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – VVTAT) nesąžiningų sutarčių sąlygų požiūriu įvertino UAB „UNO Parks“ tėvų leidimo ir sutikimo dėl vaiko dalyvavimo nuotykių parke „UNO Parks“ (toliau – Leidimas ir sutikimas) sąlygas.

 

VVTAT komisijai išnagrinėjus UAB „UNO Parks“ Leidimo ir sutikimo sąlygas nesąžiningų sąlygų taikymo požiūriu, 2020 m. rugpjūčio 25 d. priimtas nutarimas Nr. 10E-1800, kuriuo nustatyta, kad tam tikros Leidimo ir sutikimo sąlygos atitinka Civilinio kodekso 6.2284 straipsnyje nustatytų vartojimo sutarčių nesąžiningų sąlygų nustatymo kriterijų ir yra nesąžiningos vartotojų atžvilgiu. Dalis Leidime ir sutikime numatytų sąlygų panaikino arba apribojo paslaugų teikėjo civilinę atsakomybę už žalą, padarytą vartotojo sveikatos sužalojimo ir pažeidė sutarties šalių teisių ir pareigų pusiausvyrą bei vartotojo teises ir interesus.

 

VVTAT informuoja, kad vartotojai, patyrę žalą dėl Leidimo ir sutikimo sąlygų, kurios aukščiau minimu nutarimu buvo pripažintos nesąžiningomis, dėl patirtos žalos atlyginimo turi teisę kreiptis į VVTAT Vartotojų teisių apsaugos įstatyme nustatyta tvarka arba kreiptis į bendrosios kompetencijos teismą.