en

Asmenų aptarnavimas Tarnybos patalpose

Prašome iš anksto užsiregistruoti

 

Jeigu nėra galimybės kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą nuotoliniu būdu, Tarnybos patalpose asmenys aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę telefonu (85) 262 67 60. Prašome vartotojų supratingumo dėl sulaukiamų skambučių gausos, todėl nepavykus prisiskambinti nurodytu telefonu, registruotis konsultacijai kviečiame el. paštu tarnyba@vvtat.lt. Tarnybos patalpose aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę ir paskirtu laiku atvykę asmenys.

 

Prašome laikytis bendrųjų saugos reikalavimų

 

  • Asmenys (nuo 6 m. amžiaus) privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).
  • Prieš užeidami į Tarnybos patalpas dezinfekuokite rankas.
  • Laikykitės kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (prisidengus vienkartine servetėlę arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę).

 

Pažymime, kad ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pavyzdžiui, karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) turintys asmenys Tarnybos patalpose neaptarnaujami.

 

Tarnybos darbo laikas 8.00-17.00 val., penktadieniais 8.00–15.45 val. Asmenų prašymai papildomai priimami pirmadieniais–ketvirtadieniais 7.30–8.00 val.