*skip_to_content*
en

Europos Komisija parengė gaires turizmui atgaivinti

Europos Komisija parengė gaires turizmui atgaivinti

Europos Komisija pristatė turizmo ir transporto gairių rinkinį, skirtą pagelbėti valstybėms narėms atnaujinant keliones ir turizmo įmonių veiklą, kartu laikantis būtinųjų atsargumo priemonių.

 

Gairėmis siekiama suteikti žmonėms galimybę pailsėti ir vėl saugiai keliauti, taikant visas būtinąsias atsargumo ir saugumo priemones, o taip pat padėti Europos Sąjungos turizmo sektoriui atsigaut po pandemijos.

 

Turizmo ir transporto dokumentų rinkinį sudaro bendra strategija dėl ekonomikos atsigavimo 2020 m. ir vėliau; bendras metodas dėl laipsniško ir koordinuoto apribojimų prie Europos Sąjungos vidaus sienų panaikinimo; sistema, pagal kurią būtų remiamas laipsniškas transporto atkūrimas, kartu užtikrinant keleivių ir darbuotojų saugą; rekomendacija, kuria siekiama, kad kelionės kuponai taptų patrauklia grynųjų pinigų kompensacijos vartotojams alternatyva; bei kriterijai dėl saugaus laipsniško turizmo veiklos atkūrimo ir sveikatos protokolų apgyvendinimo įstaigoms, pavyzdžiui, viešbučiams, rengimo.

 

Išsamiau skaitykite Europos Komisijos pranešime spaudai:

https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/lt/ip_20_854  

Įstatymų naujovės