*skip_to_content*
en

Informacija kelionių organizatoriaus „Thomas Cook“ paslaugas įsigijusiems vartotojams

Informacija kelionių organizatoriaus „Thomas Cook“ paslaugas įsigijusiems vartotojams

Kelionių organizatoriui „Thomas Cook“ (Jungtinė Karalystė) pranešus apie nutraukiamą veiklą ir atšauktus skrydžius, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba informuoja, kad Jungtinės Karalystės vyriausybė planuoja parskraidinti minėtos bendrovės turistus atgal į Jungtinę Karalystę nuo 2019 m. rugsėjo 23 d. iki spalio 6 d.

 

Kitose šalyse esantys turistai turėtų nevykti į oro uostą, kol nesulauks pranešimo apie skrydį, nes grįžtančių keleivių skaičius yra didelis ir ieškoma alternatyvių grįžimo į Jungtinę Karalystę būdų. Visi išvykę turistai bus parskraidinti Jungtinės Karalystės Civilinės aviacijos administracijos užsakomaisiais skrydžiais arba kitų avialinijų vykdomais skrydžiais.

 

Jeigu esate įsigiję organizuotą turistinę kelionę ir turite skristi „Thomas Cook“ avialinijų skrydžiu, patariama nevykti į oro uostą, nes skrydis vykdomas nebus. Jungtinės Karalystės Civilinės aviacijos administracija daugiau informacijos apie iš anksto už kelionių paketus sumokėtų pinigų grąžinimą paskelbs iki 2019 m. rugsėjo 30 d. Pinigų grąžinimas bus vykdomas vadovaujantis Jungtinės Karalystės teisės aktais iš Garantijų fondo. Daugiau informacijos rasite čia: https://www.caa.co.uk/home/

 

Jeigu įsigijote „Thomas Cook“ organizuojamą kelionę, tačiau skrydį vykdo kita, su „Thomas Cook“ avialinijomis nesusijusi įmonė, jūsų skrydis galimai įvyks, tačiau būtinai iš anksto pasitikrinkite informaciją avialinijų interneto svetainėje arba pas savo kelionių pardavimo agentą.

 

Daugiau informacijos rasite čia: https://thomascook.caa.co.uk/

 

Tarptautinių ir viešųjų ryšių skyrius

Įstatymų naujovės