*skip_to_content*
en

VVTAT nustatė, kad UAB „Perlas energija“ sutarties sąlygos nesąžiningos

VVTAT nustatė, kad UAB „Perlas energija“ sutarties sąlygos nesąžiningos

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) kreipėsi į UAB „Perlas energija“ dėl įsipareigojimo netaikyti nesąžiningomis pripažintų sutarties sąlygų.

 

Šiandien, remdamasi nustatyta procedūra, VVTAT raštu kreipėsi į UAB „Perlas energija“ ir pasiūlė iki rugpjūčio 26 d. pateikti rašytinį įsipareigojimą netaikyti nesąžiningomis pripažintų sąlygų.

 

Galimi tolesni UAB „Perlas energija“ veiksmai:

  • Jeigu bus gautas UAB „Perlas energija“ rašytinis įsipareigojimas, VVTAT nutrauks tolesnį vartojimo sutarties nagrinėjimą dėl nesąžiningų sąlygų nustatymo.
  • Jei UAB „Perlas energija“ atsakymo nepateiks arba nesutiks su VVTAT motyvais ir atsisakys pateikti rašytinį įsipareigojimą, VVTAT priims nutarimą, kuriuo įpareigos UAB „Perlas energija“ netaikyti nesąžiningomis pripažintų sąlygų.

 

Tuo atveju, jei UAB „Perlas energija“ nesilaikys įsipareigojimo arba nevykdys VVTAT nutarimo, bendrovei grės bauda iki 3 proc. metinių pajamų praėjusiais finansiniais metais, bet ne daugiau kaip 100 000 eurų.

 

Iki VVTAT priims nutarimą, UAB „Perlas energija“ gali pateikti rašytinius paaiškinimus ir kitus su vartojimo sutartimi susijusius dokumentus, kuriuos VVTAT turės įvertinti.

 

„Labai tikimės, kad šioje ypatingoje situacijoje bendrovė bendradarbiaus ir greičiau reaguos, nelaukdama terminų pabaigos“ – akcentavo VVTAT direktorė Goda Aleksaitė.

Įstatymų naujovės