en

Dokumentai (pasai, vizos ir kt.)

Prieš įsigydami bilietą, įsitikinkite, kad Jūs turite visus Jums būtinus kelionės dokumentus, t. y. pasą, vizas, skiepų pažymą ir t. t.

 

Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą. Pasas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Daugelis valstybių reikalauja, kad turisto pasas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos (gali būti reikalaujama ir 12 mėnesių galiojančio paso). Patariama tai išsiaiškinti prieš išvykstant ir, esant reikalui, pasikeisti pasą bei prasitęsti jo galiojimo laiką. Daugiau informacijos apie tai galite rasti https://www.migracija.lt/noriu-gauti-atk-ir/ar-lr-pas%C4%85-copy-

 

Daugiau informacijos apie vizas galima rasti šioje interneto svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione.

 

Vykdamas į kelionę, turistas privalo turėti sveikatos draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Sveikatos draudimo užsienyje polisus galima įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse.